O nas

Obecny skład zespołu:

Ewa Siembida (wokal):

Studentka Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, oraz Absolwentka Kulturoznawstwa na UMCS w Lublinie. Śpiewa odkąd pamięta. Udziela się w różnych projektach muzycznych z pogranicza muzyki soul, jazzu i popu. Miała przyjemność występować z gwiazdami polskiej sceny muzycznej m.in. Natalią Kukulską, czy Grażyną Łobaszewską. Jest główną solistką Siedleckiej Orkiestry.

 

Mateusz Fudali (gitara basowa, saksofon, wokal):

Absolwent Zespołu Szkół Muzycznych nr 1 w Rzeszowie w klasie saksofonu. Absolwent wydziału Edukacji Artystycznej w zakresie Sztuki Muzycznej przy Uniwersytecie Rzeszowskim. Jest bratem Alka oraz basistą w naszej grupie, jak również „kierownikiem” zespołu i to właśnie on zajmuje się sprawami technicznymi i organizacyjnymi. Od kwietnia 2016 roku jest basistą w zespole Staja P.

 

Paweł Pokrywka (instrumenty klawiszowe, akordeon, wokal):

Absolwent Zespołu Szkół Muzycznych nr 1 w Rzeszowie w klasie organów. Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Organowego Szkół Muzycznych II stopnia we Wrocławiu. Absolwent wydziału Edukacji Artystycznej w zakresie Sztuki Muzycznej przy Uniwersytecie Rzeszowskim. W naszej grupie odpowiedzialny jest za klawisze oraz aranże większości numerów. Współpracuje z zespołem Haratacze i Stacja P.

 

Marcin Goś (gitara solowa):

Absolwent LO w Sędziszowie Małopolskim. Absolwent UMCS w Lublinie. Zajmuje stanowisko gitarzysty w naszej grupie. Dusza towarzystwa, dba o dobrą atmosferę w zespole. Z gitarą związany jest nieprzerwanie od lat młodzieńczych. Od dłuższego czasu członek i gitarzysta rzeszowskiego zespołu Neonovi.

 

Aleksander Fudali (perkusja):

Absolwent Liceum Ogólnokształcącego w Kańczudze. Absolwent wydziału Edukacji Artystycznej w zakresie Sztuki Muzycznej przy Uniwersytecie Rzeszowskim. Na nim spoczywa odpowiedzialność, aby wszystko grało jak w zegarku. Współpracuje z zespołem Haratacze i Stacja P.